RestaurantSupply.com is your trusted source for Southbend commercial undercounter and worktop refrigeration.
- Authorized Southbend dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Southbend 99-0953 commercial undercounter and worktop refrigeration
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Southbend 99-0953 4 Inch Clip to Capillary Tube Stainless Steel
| Manufacturer | Southbend |
|---|---|
| Model Number | 99-0953 |
| Manufacturer Part # | 99-0953 |
| Height | 0.25" |
| Width | 4" |
| Depth | 6.6" |
| Weight | 0.9 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Southbend 99-0953 Clip Ss Capillary Tube
