RestaurantSupply.com is your trusted source for Multiplex cooking equipment accessories and gas connectors.
- Authorized Multiplex dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Multiplex 99-0100 cooking equipment accessories and gas connectors
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Multiplex 99-0100 8 Inch Stainless Steel Gas CO2 Delivery System with Precise Flow
| Manufacturer | Multiplex |
|---|---|
| Model Number | 99-0100 |
| Manufacturer Part # | 99-0100 |
| Height | 6" |
| Width | 8" |
| Depth | 11" |
| Weight | 2 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Multiplex 99-0100 Sonic Co2 Rk