RestaurantSupply.com is your trusted source for American Panel cold and frozen beverage dispensers.
- Authorized American Panel dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock American Panel 98F-1035 cold and frozen beverage dispensers
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
American Panel 98F-1035 Strip Curtain Set 10 Inch Clear Vinyl with Sanitation Barrier
| Manufacturer | American Panel |
|---|---|
| Model Number | 98F-1035 |
| Manufacturer Part # | 98F-1035 |
| Height | 3" |
| Width | 10" |
| Depth | 49" |
| Weight | 7 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
American Panel 98F-1035 Strip Curtain Set