Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
AllPoints 98990001 6 Inch Electrical Relay Control Box Impact Resistant Black
Item:
#1237456
Technical details
| Manufacturer | Garland |
|---|---|
| Model Number | 98990001 |
| Manufacturer Part # | 98990001 |
| Height | 1.8" |
| Width | 6" |
| Depth | 6.25" |
| Weight | 0.28 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
AllPoints 98990001 6 Inch Electrical Relay Control Box Impact Resistant Black
