- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Globe 985-1 1 7/8 Inch Magnet Interlock Steel Black with Descriptors
| Manufacturer | Globe |
|---|---|
| Model Number | 985-1 |
| Manufacturer Part # | 985-1 |
| Height | 0.25" |
| Width | 1" |
| Depth | 2" |
| Weight | 0.11 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Globe 985-1 Color Black, Material Steel, Length 3/8", 10 Mm, Width 1 7/8", 48 Mm, Depth 7/8", 22 Mm
