RestaurantSupply.com is your trusted source for APW cooking equipment accessories and gas connectors.
- Authorized APW dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock APW 98441200 cooking equipment accessories and gas connectors
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
APW 98441200 7.31 Inch Stainless Steel Grill Chicken Dome Cover
| Manufacturer | APW |
|---|---|
| Model Number | 98441200 |
| Manufacturer Part # | 98441200 |
| Height | 3" |
| Width | 7.31" |
| Depth | 22.88" |
| Weight | 4.4 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
APW 98441200 Full Size Ss Grill Chick En Dome/cover
