RestaurantSupply.com is your trusted source for Southbend commercial undercounter and worktop refrigeration.
- Authorized Southbend dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Southbend 9839 commercial undercounter and worktop refrigeration
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Southbend 9839 3/4 Inch Copper Pipe Length 13 5/8 Inch for Plumbing
| Manufacturer | Southbend |
|---|---|
| Model Number | 9839 |
| Manufacturer Part # | 9839 |
| Height | 1.2" |
| Width | 3.2" |
| Depth | 13.6" |
| Weight | 1.1 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Southbend 9839 Pipe 3/4 X 13 5/8