- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Star 9825-1525001 1 Inch Spatula Turner Stainless Steel for Food Handling
| Manufacturer | Magikitch'N |
|---|---|
| Model Number | 9825-1525001 |
| Manufacturer Part # | 9825-1525001 |
| Height | 1" |
| Width | 1" |
| Depth | 1" |
| Weight | 0 |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Magikitch'N 9825-1525001 Spatula Turner Mkg