RestaurantSupply.com is your trusted source for Follett ice machines.
- Authorized Follett dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Follett 981977 ice machines
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Follett 981977 16 Inch Drain Drip Tray with Legs Stainless Steel
| Manufacturer | Follett |
|---|---|
| Model Number | 981977 |
| Manufacturer Part # | 981977 |
| Height | 6.3" |
| Width | 16.2" |
| Depth | 16.6" |
| Weight | 10.14 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Follett 981977 Drain Drip Tray W/legs 7/15
