Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for TRUE commercial undercounter and worktop refrigeration.
- Authorized TRUE dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock TRUE 981061 commercial undercounter and worktop refrigeration
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
TRUE 981061 4.6 Inch Electric Heater Drain Tube for Commercial Use
| Manufacturer | TRUE |
|---|---|
| Model Number | 981061 |
| Manufacturer Part # | 981061 |
| Height | 0.9" |
| Width | 4.6" |
| Depth | 5.3" |
| Weight | 0.11 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
TRUE 981061 Heater Drain Tube 22 115v 10 Watt 48 Le
