- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Globe 981-4 1.5 Inch Stainless Steel End Weight Rest with Corrosion Resistant Build
| Manufacturer | Globe |
|---|---|
| Model Number | 981-4 |
| Manufacturer Part # | 981-4 |
| Height | 0.45" |
| Width | 1.5" |
| Depth | 1.5" |
| Weight | 0.1 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Globe 981-4 End Weight Rest