Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for TRUE commercial undercounter and worktop refrigeration.
- Authorized TRUE dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock TRUE 980638 commercial undercounter and worktop refrigeration
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
TRUE 980638 8 Inch Duct Top Exhaust Stainless Steel for Commercial Kitchens
| Manufacturer | TRUE |
|---|---|
| Model Number | 980638 |
| Manufacturer Part # | 980638 |
| Height | 1" |
| Width | 8.25" |
| Depth | 23" |
| Weight | 0.52 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
TRUE 980638 Duct Top Rt Sta/stg/str 1 F/h R/pt Ss