Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for TRUE commercial undercounter and worktop refrigeration.
- Authorized TRUE dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock TRUE 980479 commercial undercounter and worktop refrigeration
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
TRUE 980479 4.6 Inch Hinge Kit Bottom Left Wire Hide for TRUE Models
| Manufacturer | TRUE |
|---|---|
| Model Number | 980479 |
| Manufacturer Part # | 980479 |
| Height | 1.25" |
| Width | 4.6" |
| Depth | 5.35" |
| Weight | 0.3 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
TRUE 980479 Hinge Kit Btm Lh Im Ld Wire Hide/cart