Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
AllPoints 98006022 2.25 Inch Stainless Steel Left Steam Knob Assembly
Item:
#1509415
Technical details
| Manufacturer | Nuova Simonelli |
|---|---|
| Model Number | 98006022 |
| Manufacturer Part # | 98006022 |
| Height | 1" |
| Width | 2.25" |
| Depth | 4.15" |
| Weight | 0.24 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
AllPoints 98006022 2.25 Inch Stainless Steel Left Steam Knob Assembly
$56.82
Unit price
/
Unavailable