- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Globe 980039 12 Inch Stainless Steel Sharpener Basket Assembly with Disassembly
| Manufacturer | Globe |
|---|---|
| Model Number | 980039 |
| Manufacturer Part # | 980039 |
| Height | 8.2" |
| Width | 11.6" |
| Depth | 15.7" |
| Weight | 2.36 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Globe 980039 Sharpener Basket Assembly