RestaurantSupply.com is your trusted source for Prince Castle cooking equipment accessories and gas connectors.
- Authorized Prince Castle dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Prince Castle 980-REPL-012 cooking equipment accessories and gas connectors
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Prince Castle 980-REPL-012 15 Inch Blade Cover to Protect Slicing Equipment
| Manufacturer | Prince Castle |
|---|---|
| Model Number | 980-REPL-012 |
| Manufacturer Part # | 980-REPL-012 |
| Height | 4.8" |
| Width | 15.1" |
| Depth | 15.5" |
| Weight | 1.59 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Prince Castle 980-REPL-012 Replacement Blade Cover L Ettuc
