FREE Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for Nu-Vu heated shelving parts and accessories.
- Authorized Nu-Vu dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Nu-Vu 98-9975 heated shelving parts and accessories
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Nu-Vu 98-9975 11 Inch Commercial Oven Door Assembly Stainless Steel with Hinges
| Manufacturer | Nu-Vu |
|---|---|
| Model Number | 98-9975 |
| Manufacturer Part # | 98-9975 |
| Height | 1" |
| Width | 11.35" |
| Depth | 15.45" |
| Weight | 7.19 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Nu-Vu 98-9975 Assydoorovensolidxo 1
