RestaurantSupply.com is your trusted source for CROWN STEAM bakery deck ovens.
- Authorized CROWN STEAM dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock CROWN STEAM 98-6199 bakery deck ovens
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Blodgett 98-6199 2 Inch Ignitor Sensor Gas OEM Replacement Stainless Steel
| Manufacturer | Market Forge |
|---|---|
| Model Number | 98-6199 |
| Manufacturer Part # | 98-6199 |
| Height | 1" |
| Width | 2" |
| Depth | 36" |
| Weight | 0.3 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Market Forge 98-6199 Ignitor/sensor
