Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for Market Forge aftermarket cooking equipment accessories and gas connectors.
- Engineered to match existing Market Forge units, with aftermarket compatibility
- Fast shipping available on in-stock aftermarket Market Forge 98-1673 cooking equipment accessories and gas connectors
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Market Forge 98-1673 9-1/2 Inch Front Plate Gasket Red for Market Forge Boilers
| Fits with Manufacturer | Market Forge |
|---|---|
| Model Number | 98-1673 |
| Manufacturer Part # | 98-1673 |
| Height | 2" |
| Width | 5.5" |
| Depth | 7" |
| Weight | 0.17 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | Non-OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Market Forge 98-1673 Front Plate Gasket, 9-1/2" X 6-1/8" Od Red, Market Forge Boiler M24e18a M24e24a M24e32a M24e36a, M24e42a M24e48a M36e18a M36e24a M36e32a M36e36a, M36e42a M36e48a
