RestaurantSupply.com is your trusted source for Nu-Vu cooking equipment accessories and gas connectors.
- Authorized Nu-Vu dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Nu-Vu 98-0450-B cooking equipment accessories and gas connectors
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Nu-Vu 98-0450-B 1 Inch OEM Rack System Corrosion-Resistant Support
| Manufacturer | Stero |
|---|---|
| Model Number | 98-0450-B |
| Manufacturer Part # | 98-0450-B |
| Height | 1" |
| Width | 1" |
| Depth | 1" |
| Weight | 0.01 lbs |
| Weight | 0.01 |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Stero 98-0450-B Racksidel/r6 Tierxo 1msb B9