FREE Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for TRUE commercial undercounter and worktop refrigeration.
- Authorized TRUE dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock TRUE 979743 commercial undercounter and worktop refrigeration
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
TRUE 979743 28 Inch Countertop Assembly Stainless Steel for Commercial Use
| Manufacturer | TRUE |
|---|---|
| Model Number | 979743 |
| Manufacturer Part # | 979743 |
| Height | 2" |
| Width | 28" |
| Depth | 34" |
| Weight | 12 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
TRUE 979743 Countertop Assembly Tssu 27 12mc Tlid