RestaurantSupply.com is your trusted source for Cleveland other white china dinnerware.
- Authorized Cleveland dealer, ensuring genuine commercial restaurant dinnerware and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Cleveland 9797-50 other white china dinnerware
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Cleveland 9797-50 14 Inch Water Filter One Suitable for Foodservice
| Manufacturer | Cleveland |
|---|---|
| Model Number | 9797-50 |
| Manufacturer Part # | 9797-50 |
| Height | 9.2" |
| Width | 13.9" |
| Depth | 19.5" |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Cleveland 9797-50 Kleensteam Ct Water Filter One