Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for TRUE commercial undercounter and worktop refrigeration.
- Authorized TRUE dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock TRUE 979675 commercial undercounter and worktop refrigeration
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
TRUE 979675 5.65 Inch Heater Wire PVC 24 Foot 1.7 W/ft Electric
| Manufacturer | TRUE |
|---|---|
| Model Number | 979675 |
| Manufacturer Part # | 979675 |
| Height | 0.9" |
| Width | 5.65" |
| Depth | 7.3" |
| Weight | 0.16 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
TRUE 979675 Heater Wire Pvc 259.5 115v 1.7 W/ft 24
