RestaurantSupply.com is your trusted source for Henny Penny commercial oven parts and accessories.
- Authorized Henny Penny dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Henny Penny 97953 commercial oven parts and accessories
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Henny Penny 97953 Control Overlay Durable Functional Interface for Henny Penny
| Manufacturer | Henny Penny |
|---|---|
| Model Number | 97953 |
| Manufacturer Part # | 97953 |
| Height | 8.5" |
| Width | 8.5" |
| Depth | 28" |
| Weight | 3.4 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Henny Penny 97953 Control Overlay Ahc993
