Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for TRUE commercial undercounter and worktop refrigeration.
- Authorized TRUE dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock TRUE 978744 commercial undercounter and worktop refrigeration
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
TRUE 978744 42 15/32 Inch Door Gasket Black OEM Replacement
| Manufacturer | TRUE |
|---|---|
| Model Number | 978744 |
| Manufacturer Part # | 978744 |
| Height | 1" |
| Width | 1" |
| Depth | 1" |
| Weight | 1 lb |
| Weight | 1 |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
TRUE 978744 True Door Gasket 42 15 /32 X 16 5/16" Black Gd