Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for TRUE commercial undercounter and worktop refrigeration.
- Authorized TRUE dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock TRUE 977437 commercial undercounter and worktop refrigeration
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
TRUE 977437 Hinge Assembly 3.8 Inch Corrosion Resistant OEM Component
| Manufacturer | TRUE |
|---|---|
| Model Number | 977437 |
| Manufacturer Part # | 977437 |
| Height | 1.4" |
| Width | 3.8" |
| Depth | 3.95" |
| Weight | 0.29 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
TRUE 977437 Hinge Assembly Btm Tfp 72 30m
