Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for TRUE commercial undercounter and worktop refrigeration.
- Authorized TRUE dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock TRUE 976114 commercial undercounter and worktop refrigeration
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
TRUE 976114 6.3 Inch Line Set Tac for Refrigeration Systems
| Manufacturer | TRUE |
|---|---|
| Model Number | 976114 |
| Manufacturer Part # | 976114 |
| Height | 6.1" |
| Width | 6.3" |
| Depth | 17.55" |
| Weight | 0.07 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
TRUE 976114 Line Set Tac 48 Use After 3/9/2013