RestaurantSupply.com is your trusted source for Henny Penny commercial deep fryers.
- Authorized Henny Penny dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Henny Penny 97601 commercial deep fryers
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Henny Penny 97601 11 Inch Service Pack Jib Retro for Henny Penny CFE410 420
| Manufacturer | Henny Penny |
|---|---|
| Model Number | 97601 |
| Manufacturer Part # | 97601 |
| Height | 5.7" |
| Width | 11" |
| Depth | 12.3" |
| Weight | 7.34 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Henny Penny 97601 Svc Pack Cfe410/420 Jib Retro
