FREE Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for TRUE commercial undercounter and worktop refrigeration.
- Authorized TRUE dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock TRUE 974857 commercial undercounter and worktop refrigeration
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
TRUE 974857 28 Inch Door Assembly for Commercial Refrigeration Stainless Steel
| Manufacturer | TRUE |
|---|---|
| Model Number | 974857 |
| Manufacturer Part # | 974857 |
| Height | 3" |
| Width | 28" |
| Depth | 28" |
| Weight | 0.25 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
TRUE 974857 Door Assembly Tuc 27wb Lp Revhng Lk