Delivery to:
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
TRUE 974595 6.25 Inch OEM Electric Heater Def 300W 115V with 18.5 Leads
| Manufacturer | TRUE |
|---|---|
| Model Number | 974595 |
| Manufacturer Part # | 974595 |
| Height | 5.2" |
| Width | 6.25" |
| Depth | 31.85" |
| Weight | 0.68 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
TRUE 974595 Heater Def 300w 115v W/18.5 Leads
