RestaurantSupply.com is your trusted source for Multiplex uninsulated beverage dispensers.
- Authorized Multiplex dealer, ensuring genuine commercial smallwares and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Multiplex 974-08040-01 uninsulated beverage dispensers
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Multiplex 974-08040-01 12 Inch Tbg Bundle Ultra with Stainless Steel Construction
| Manufacturer | Multiplex |
|---|---|
| Model Number | 974-08040-01 |
| Manufacturer Part # | 974-08040-01 |
| Height | 2" |
| Width | 2" |
| Depth | 12" |
| Weight | 0.6 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Multiplex 974-08040-01 Tbg Bundle 12 Line Ultra 8) 1/