RestaurantSupply.com is your trusted source for Henny Penny commercial oven parts and accessories.
- Authorized Henny Penny dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Henny Penny 97347 commercial oven parts and accessories
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Henny Penny 97347 Label Kit for Henny Penny Pfe 590 with Durable Construction
| Manufacturer | Henny Penny |
|---|---|
| Model Number | 97347 |
| Manufacturer Part # | 97347 |
| Height | 4.15" |
| Width | 9.5" |
| Depth | 14.35" |
| Weight | 0.19 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Henny Penny 97347 Pfe 590 Label Kit
