Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for TRUE commercial undercounter and worktop refrigeration.
- Authorized TRUE dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock TRUE 973369 commercial undercounter and worktop refrigeration
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
TRUE 973369 Width 3.7 Inch OEM Handle Corrosion Resistant Tac/thac
| Manufacturer | TRUE |
|---|---|
| Model Number | 973369 |
| Manufacturer Part # | 973369 |
| Height | 1.05" |
| Width | 3.7" |
| Depth | 5.6" |
| Weight | 0.04 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
TRUE 973369 Handle Tac/thac
