Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for TRUE commercial undercounter and worktop refrigeration.
- Authorized TRUE dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock TRUE 973360 commercial undercounter and worktop refrigeration
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
TRUE 973360 36 Inch Night Cover Stainless Steel Silver with Corrosion Resistance
| Manufacturer | TRUE |
|---|---|
| Model Number | 973360 |
| Manufacturer Part # | 973360 |
| Height | 6" |
| Width | 6" |
| Depth | 35" |
| Weight | 3.2 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
TRUE 973360 Night Cover Tac 36 Silver 32 3/8
