RestaurantSupply.com is your trusted source for Blakeslee commercial dishwashers.
- Authorized Blakeslee dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Blakeslee 97282 commercial dishwashers
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Blakeslee 97282 6 Inch Flex Gear for OEM Machinery with Corrosion Resistant Material
| Manufacturer | Blakeslee |
|---|---|
| Model Number | 97282 |
| Manufacturer Part # | 97282 |
| Height | 1.05" |
| Width | 6.1" |
| Depth | 11.9" |
| Weight | 0.19 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Blakeslee 97282 Flex Gear
