Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
AllPoints 97269 1 Inch Door Hinge with Corrosion Resistant Steel Finish
Item:
#1829438
Technical details
| Manufacturer | Aladdin |
|---|---|
| Model Number | 97269 |
| Manufacturer Part # | 97269 |
| Height | 1" |
| Width | 1" |
| Depth | 1" |
| Weight | 1 lb |
| Weight | 1 |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
AllPoints 97269 1 Inch Door Hinge with Corrosion Resistant Steel Finish