- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Globe 972-10P 1.2 Inch Knife Plate O Ring Food Safe Elastomer Seal
| Manufacturer | Globe |
|---|---|
| Model Number | 972-10P |
| Manufacturer Part # | 972-10P |
| Height | 0.01" |
| Width | 1.2" |
| Depth | 1.25" |
| Weight | 0.01 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Globe 972-10P Knife Plate "o" Ring
