Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for Curtis uninsulated beverage dispensers.
- Authorized Curtis dealer, ensuring genuine commercial smallwares and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Curtis 972-102 uninsulated beverage dispensers
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Curtis 972-102 7.55 Inch Electric Bottom Warmer Stainless Steel with Durability
| Manufacturer | Curtis |
|---|---|
| Model Number | 972-102 |
| Manufacturer Part # | 972-102 |
| Height | 1.95" |
| Width | 7.55" |
| Depth | 8.25" |
| Weight | 1.26 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Curtis 972-102 Bottom Warmer
