- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Prince Castle 970-068S 0.9 Inch Bag Suction Cups Food Safe Polymer Durable
| Manufacturer | Prince Castle |
|---|---|
| Model Number | 970-068S |
| Manufacturer Part # | 970-068S |
| Height | 0.55" |
| Width | 0.9" |
| Depth | 0.95" |
| Weight | 0.01 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Prince Castle 970-068S Bag Suction Cups 1 Ea
