RestaurantSupply.com is your trusted source for Blodgett bakery deck ovens.
- Authorized Blodgett dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Blodgett 97-6689 bakery deck ovens
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Blodgett 97-6689 Cover 30 Gal Lift Off Jacket Heat Resistant Food Safe
| Manufacturer | Blodgett |
|---|---|
| Model Number | 97-6689 |
| Manufacturer Part # | 97-6689 |
| Height | 1" |
| Width | 1" |
| Depth | 1" |
| Weight | 0.01 lbs |
| Weight | 0.01 |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Blodgett 97-6689 Cover 30 Gal Lift Off Fu Ll Jkt