RestaurantSupply.com is your trusted source for Southbend aftermarket cooking equipment accessories and gas connectors.
- Engineered to match existing Southbend units, with aftermarket compatibility
- Fast shipping available on in-stock aftermarket Southbend 97-6326 cooking equipment accessories and gas connectors
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
CROWN STEAM 97-6326 5 Inch Probe Stainless Steel Commercial Kitchen Thermometer
| Fits with Manufacturer | Market Forge |
|---|---|
| Model Number | 97-6326 |
| Manufacturer Part # | 97-6326 |
| Height | 1" |
| Width | 5" |
| Depth | 5" |
| Weight | 0.25 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | Non-OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Market Forge 97-6326 Probe
