RestaurantSupply.com is your trusted source for Other aftermarket cooking equipment accessories and gas connectors.
- Engineered to match existing Other units, with aftermarket compatibility
- Fast shipping available on in-stock aftermarket Other 97-6186 cooking equipment accessories and gas connectors
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
CROWN STEAM 97-6186 1/4 Inch x 1 1/4 Inch Fast Acting Glass Fuse 250V 2A
| Fits with Manufacturer | Market Forge |
|---|---|
| Model Number | 97-6186 |
| Manufacturer Part # | 97-6186 |
| Height | 1.2" |
| Width | 0.1" |
| Depth | 0.1" |
| Weight | 0.1 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | Taiwan |
| Product Type | Non-OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Market Forge 97-6186 Agc-2 Fuse 250v 2 Amp Fast Acting Glass, 1/4" X 1 1/4"
