RestaurantSupply.com is your trusted source for CROWN STEAM bakery deck ovens.
- Authorized CROWN STEAM dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock CROWN STEAM 97-5782 bakery deck ovens
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Blodgett 97-5782 Red Pilot Light 125v Electric Visual Indicator
| Manufacturer | Market Forge |
|---|---|
| Model Number | 97-5782 |
| Manufacturer Part # | 97-5782 |
| Height | 1" |
| Width | 2.25" |
| Depth | 6" |
| Weight | 1 lb |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Market Forge 97-5782 Pilot Light Red 125v
