RestaurantSupply.com is your trusted source for Blodgett bakery deck ovens.
- Authorized Blodgett dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Blodgett 97-5501 bakery deck ovens
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Blodgett 97-5501 12 Gal Lift Off Cover for Commercial Kitchen Operation
| Manufacturer | Market Forge |
|---|---|
| Model Number | 97-5501 |
| Manufacturer Part # | 97-5501 |
| Height | 1" |
| Width | 1" |
| Depth | 1" |
| Weight | 0.01 lbs |
| Weight | 0.01 |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Market Forge 97-5501 Cover Lift Off 12 Gal