FREE Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for Henny Penny commercial deep fryers.
- Authorized Henny Penny dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Henny Penny 96972 commercial deep fryers
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Henny Penny 96972 14 Inch Control Arm OEM Component for Durability
| Manufacturer | Henny Penny |
|---|---|
| Model Number | 96972 |
| Manufacturer Part # | 96972 |
| Height | 6" |
| Width | 14" |
| Depth | 20" |
| Weight | 7.2 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Henny Penny 96972 Assembly Panel Control Arm Lve/g 10x
