RestaurantSupply.com is your trusted source for CROWN STEAM cooking equipment accessories and gas connectors.
- Authorized CROWN STEAM dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock CROWN STEAM 9697-2 cooking equipment accessories and gas connectors
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
CROWN STEAM 9697-2 3/4 Inch Union Elbow Brass for Commercial Plumbing
| Manufacturer | CROWN STEAM |
|---|---|
| Model Number | 9697-2 |
| Manufacturer Part # | 9697-2 |
| Height | 1.55" |
| Width | 1.65" |
| Depth | 3.3" |
| Weight | 0.59 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
CROWN STEAM 9697-2 Union Elbow 3/4
