RestaurantSupply.com is your trusted source for Groen steamers combi ovens and steam kettles.
- Authorized Groen dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Groen 96935 steamers combi ovens and steam kettles
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Groen 96935 1/2 NPT 7 Inch Nipple Black Iron with Corrosion Resistant Finish
| Manufacturer | Groen |
|---|---|
| Model Number | 96935 |
| Manufacturer Part # | 96935 |
| Height | 0.85" |
| Width | 0.85" |
| Depth | 6.95" |
| Weight | 0.41 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Groen 96935 Nipple 1/2 Npt X 7" Blk Iron With