Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for Everpure coffee cappuccino espresso equipment and accessories.
- Authorized Everpure dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Everpure 969340 coffee cappuccino espresso equipment and accessories
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Everpure 969340 11 Inch Cartridge Water Filter with Polymer and Stainless Steel
| Manufacturer | Everpure |
|---|---|
| Model Number | 969340 |
| Manufacturer Part # | 969340 |
| Height | 3.3" |
| Width | 11.55" |
| Depth | 21.3" |
| Weight | 1 lb |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Everpure 969340 Cartridge Water Filter Everpure 7fc L
