Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for TRUE commercial undercounter and worktop refrigeration.
- Authorized TRUE dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock TRUE 969063 commercial undercounter and worktop refrigeration
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
TRUE 969063 8 Inch Stainless Steel Coil Evaporator with Reliable Cooling
| Manufacturer | TRUE |
|---|---|
| Model Number | 969063 |
| Manufacturer Part # | 969063 |
| Height | 6" |
| Width | 8" |
| Depth | 20" |
| Weight | 4.8 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
TRUE 969063 Coil Evaporator Gdm 14rf/19 Tvm 400 16
