FREE Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for TRUE commercial undercounter and worktop refrigeration.
- Authorized TRUE dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock TRUE 968350 commercial undercounter and worktop refrigeration
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
TRUE 968350 7 Inch Wire Door Assembly Right Hinge - Commercial Refrigeration
| Manufacturer | TRUE |
|---|---|
| Model Number | 968350 |
| Manufacturer Part # | 968350 |
| Height | 6" |
| Width | 7" |
| Depth | 34" |
| Weight | 0.36 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
TRUE 968350 Door Assembly Gdm 26 Ld Rh Wdg (im) Wire